• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
E-mail Afdrukken PDF

Nieuwsberichten


Hier staan diverse nieuwsberichten. 

 

Stiltediensten in de 40-dagentijd

Al veel jaren is het in Zoelen een goede gewoonte om op de woensdagen in de 40-dagentijd een korte Stiltedienst te houden. We hopen op een aantal inspirerende avonden. U bent van harte uitgenodigd op de woensdagavonden van 6 maart t/m 17 april, van 19.30 – 20.00 uur in de consistorie van de Stefanuskerk.

 

Data:

6 maart    Luc. 4:14-30             verstoten door dorpsgenoten

13 maart   Biddag voor gewas en arbeid

20 maart   Luc. 8:26-39             verdreven door buitenstaanders

27 maart   Joh. 6:60-66             verlaten door volgelingen

3 april       Matt. 26:33-35,69-75 verloochend door Petrus

10 april     Matt. 27:15-26         verworpen door het volk

17 april     Marc. 15:33-39         verlaten door God

 

 

 

 

Rommelmarkt spullen - hele jaar in te leveren

Inzamelen oude spullen, het hele jaar!

Wij willen graag het hele jaar door spullen kunnen innemen voor de rommelmarkt. Zo hoeft u uw overtollige en nog bruikbare spullen niet weg te gooien of bij de kringloop te brengen, maar krijgen ze een tweede kans op de rommelmarkt. Er wordt nog gewerkt aan opslag voor grote spullen.

Alle kleine spullen die in een zogenaamde bananen-doos passen, mag u nu het hele jaar door aanbieden! Boeken, kleding, kleine spullen, elektra, speelgoed, als het maar in de doos past. We zorgen ook voor lege dozen, als u die nodig hebt om spullen aan te bieden. Graag dan even een bericht naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. , of neem contact op met een van de leden van de rommelmarktcommissie.

Graag tot ziens op de volgende rommelmarkt, die is op zaterdag 15 juni 2019. Zet maar vast in je agenda.

 

 

Kerkdienst gemist

Onze kerkdiensten nu ook te beluisteren via internet

Het is zover……vanaf nu zijn onze diensten live en achteraf te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl

Er kan geluisterd worden vanaf een gewone computer of laptop door met de internetbrowser naar www.kerkdienstgemist.nl te gaan, onze kerk te zoeken en de dienst aan te klikken die je wilt beluisteren. Ook is het mogelijk om op je Android- of Appletelefoon of -tablet de app te downloaden. Daarna zou het zich ook vanzelf moeten wijzen.

Op de site van Kerkdienstgemist zijn trouwens ook diensten te beluisteren van andere kerken, waaronder een aantal van onze streekgemeente.

 

Veel luisterplezier!